Megamax Ürün Görseli

Kilo Vermenize Yardımcı Olacak Protein Tozu

Protein tozu vücut geliştiricileri kas üzerine kas kazanmak için kullandıkları bir şey  midir? Bunun hakkında bildiğinizi düşündüğünüz şeyleri yeniden değerlendirmek zorunda kalabilirsiniz, kadeh zımbası olmalı. Protein güçlü kaslar ve kemik oluşumuna yardımcı olurken, aynı zamanda vücudumuzun düzeltilmesini ve karnımızı tam olarak tutmamıza yardımcı olur, bu da kilo kaybı planının önemli bir parçasıdır.

Beslenme ve Diyetetik Akademisi sözcüsü ve Fleinging Young Athletes’ın yazarlarından RDN Heather Mangieri, “Yemek başına yeterli  protein almak iştahı kontrol altında tutuyor, tokluk artar, vücut yağını azaltırken kas kütlesi sağlar” diye belirtiyor. Araştırmalar, beslenme proteininin açlık hormonu grelinin salgılanmasını önleyebileceğini ve [beyninize midenizin dolduğunu bildiren] tokluk hormonlarının salgılanmasını uyardığını gösteriyor. ”

Metabolizmanızı hızlandırmak istiyorsanız, birinci sınıf bir protein tozu, makrobesleyici maddeyi her yemeğinize kolayca gizlemek için ihtiyacınız olan araçtır. Pürüzsüzlüğünüze, sütsüz süt, kahve, yulaf, ev yapımı beslenme çubuklarına, gözleme / waffle karışımı, sıcak kakaoya (istediğiniz herhangi bir şeye) bir kepçe serpin  ve pow, büyük bir protein zımbasıyla atıştırma yapın. Bu, etten az diyetlerinden yeterince protein elde edebilen veya almayan vejetaryenler ve yalnızca et yemeyenler için faydalıdır.

(Women’s Health’in Look Better Naked DVD’siyle kilo kaybı hedeflerinize doğru kaydettiğiniz ilerlemeyi hızlandırın.)

“Protein tozu, yediğimiz protein miktarı ve ihtiyacımız olan protein miktarı arasındaki boşlukları doldurabilir” diyor, kayıtlı bir diyetisyen ve kurul tarafından sertifikalandırılmış bir spor diyetisyeni olan Lauren Antonucci ve Beslenme Enerjisi’nin sahibi / yöneticisi, bir beslenme New York’ta danışmanlık uygulama. “Pek çok kadın, özellikle  günlerce işe yarayan kadınlar,  toplam günlük protein ihtiyaçlarını almakta zorlanıyorlar. Ayrıca, kas onarımında kritik olan egzersiz sonrası yeterli miktarda protein alımı sağlanmazlar. Egzersiz sonrası ya da yemeklerle birlikte iyi kalitede bir protein tozu kullanılması  , gün boyunca ihtiyacınız olan [ önerilen miktarda] proteini ekleyebilir. ”

Ancak, mağaza raflarında sıkışmış çeşitli toz malzemelerle, omuzlarınızı silkip daha zayıf hedefleriniz için hangisinin en iyi olduğunu analiz etmekten daha kolay görünebilir. Dolayısıyla, beslenme uzmanlarından oluşan bir panelle konuşmak ve sizin için seçimlerin altını çizmek için kendimizi aldık. Bunlar uzmanlarımızın önerdiği en iyi 10 protein tozu, bu yüzden etiketlere bakmaya daha az zaman harcayabilir ve pound kaybetmek için daha fazla zaman harcarsınız.

Peyniraltı suyu kilo kaybı söz konusu olduğunda, protein tozu arasında kral olarak hüküm sürer. Sütten türetilen bir protein,   kas oluşturmak ve vücut yağlarını parçalamaya yardımcı olmak bilimsel olarak kanıtlanmıştır ve hatta bir antioksidan, antiviral, antibakteriyel ve antimikrobiyal ajan olarak işlev görür.

Peynir altı suyu proteini tozunun gizli sosu, her kepçeye bir ton besin maddesi toplar ve bu da onu biraz kilo vermek isteyen herkes için ideal bir seçenek yapar: “Dallanmış zincirli amino asitler ( BCAAs ) yüksek bir konsantrasyona sahiptir; çabucak emilir, onu oldukça sindirebilir hale getirir “diyor Mangieri.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Uğur Hasan C*
  • Yeni geldi. 67 kiloyum bakalım 70'i bir kutuyla görecek miyim. Şayet görürsem buradan sipariş tekrar edip buraya da yazacağım.