Megamax Ürün Görseli

Mega Max Toptan Satış

Mega Max Toptan Satış

Türkiye’nin en çok satan gıda takviyesi olan Mega Max, kilo almaya yarayan doğal içerikli bir üründür. Unisex kullanım özelliği nedeni ile erkekler ve kadınlar tarafından ortak kullanılabilmesi nedeni ile oldukça yüksek satış rakamları vardır. Siz de bu pazarda yer almak ve gelir kapısını aralamak isterseniz, sitedeki numaralardan bizi arayınız.

Toptan satış adedi 50 adet olup, vergi levhasına sahip olmanız şarttır. Şahıs firması veya kurumsal şirket olmanız yeterlidir. Vergi levhası olmayan kişiler için de çözümlerimiz bulunmaktadır. Kişisel satış yapmak isteyenler, satış ortaklığı programımıza katılabilir ve gerek internet sitelerinde, gerekse sosyal medya gücünü kullanarak satış yapabilirler. Sunduğumuz dropshipping hizmeti sayesinde,  müşteriyi bulup müşteri bilgilerini bize ileterek kazanç sağlayabilirsiniz. Biz sizin yerinize ürünü faturası ile beraber müşterinize kargoluyoruz ve sipariş aşamasını tamamlıyoruz.

İstanbul Mega Max toptan satış, Ankara Mega Max toptan satış, İzmir Mega Max toptan satış, Antalya Mega Max toptan satış, Ordu Mega Max toptan satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

Mega Max Toptan Satış için bizi web sitemizde yazan telefon numaralarından arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Mega Max ile yüksek kazanç elde edebilir ve bu işi kendinize iş edinebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 soru ve taleplerinizi yanıtlamak için hizmetinizdedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Ebru S.
  • daha önceleri 44 kilonun üzerine çıkamıyordum 42- 43 kilo arasında seyrediyordu kilom hatta 38 kiloyu bile görmüşlüğüm var. ürünü 2017 kasım ayında aldım. ilk heves düzenli kullandım bir haftada 43 kilodan 45 kiloya çıktım.